לכל המבצעים והחבילות לחץ כאן

באיזה מלון בצפון תזכו לעיסוי שבדי מקצועי

מלון בצפוןכחלק מחופשה הכוללת ביקור במלון בצפון נרצה להנות משירותי ספא רחבים הכוללים בתוכם עיסויים מפנקים ומרגיעים. אחד מהעיסויים מהם ניתן ליהנות בבתי מלון רבים כולל עיסוי שבדי. 

מלון גלעדי פותח בסוף 2020 מתחם ספא מפנק. מתחם ספא הכולל בתוכו תפריט עיסויים רחב שיהפוך אותו למלון בצפון בו יוכלו האורחים ליהנות ממספר רחב של עיסויים וביניהם עיסוי שבדי. 

מה כולל עיסוי שבדי?

עיסוי שבדי נחשב לאחד מהעיסויים הפופולאריים בישראל ובעולם ואותו ניתן למצוא במלון בצפון ואף במכוני ספא מובילים. עיסוי שבדי כולל שימוש של המעסה בידיו, במרפקים ובאמות על מנת להפעיל לחץ על האיברים בגוף, כשלחץ זה אמור לסייע למטופל הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. 

העיסוי השבדי כולל בתוכו הנעה של מפרקי הגוף, שיפור זרימת הדם, הפחתה של לחצים ומתחים המרוכזים בשרירי הליבה בגוף ושאיפה ליצור בגוף המטופל הרמוניה גם אחרי הטיפול ורגיעה הן בטיפול עצמו ולאחריו. 

מקורו של העיסוי השבדי

העיסוי השבדי פותח על ידי פרופסור שבדי לרופאת התעמלות – פר הנדרקי לינג בתחילת המאה ה-19. שיטת העיסוי שפיתח לינג נועדה להביא לשיפור זרימת הדם בגוף ושיפור מערכת הלימפה. 

לינג פיתח במסגרת העיסוי השבדי שישה יסודות מרכזיים המהווים את הבסיס לטכניקת עיסוי זו. ששת היסודות כוללים ליטוף – כאן מדובר על עיסוי באמצעות תנועות עדינות באזורים המיועדים לעיסוי; עיסוי עמוק – דחיפה וגלגול כף היד באזורי השרירים; חיכוך – יצירת חיכוך על מנת לחמם הרקמות; הקשות קצביות – הקשות הנעשות באמצעות גב כף היד על גבי השרירים והשכמות; לחיצות – כאן מעשה שימוש באגודלים ליצירת לחץ נקודתי בשרירים ובצידי עמוד השדרה; רטט – בעזרת תנודות מהירות של הידיים בכדי לשחרר ולחמם השרירים. 

עיסוי שבדי סביב נוף גלילי

למול שאיפת העיסוי השבדי להעניק תחושת מרגוע והפחתה של לחצים, אין ספק שההנאה מאותו עיסוי שבדי באווירת הטבע והמרגוע של מלון גלעדי הופכת את העיסוי למשמעותי הרבה יותר. 
עבור אורחים השואפים ליהנות ממגוון רחב של טיפולי ספא במלון בצפון, תוך שילוב של אטרקציות נוספות מהווה מלון גלעדי אפשרות שלא כדאי לפספס.