לכל המבצעים והחבילות לחץ כאן

חוויה גלילית מופלאה לכל המשפחה: מלון למשפחות בצפון

בקיבוץ כפר גלעדי הוותיק שהוקם בארץ ישראל של ראשית המאה העשרים, שוכן מלון כפר גלעדי המטופח בו תוכלו ליהנות מחופשה משפחתית קסומה. בלב הטבע הגלילי, פרוסים 158 חדרי המלון המעוצבים והמאובזרים. המלון המטופח ורחב הידיים, הממוקם באזור שופע מוקדי טיול, בילוי ואטרקציות לכל המשפחה, מהווה מלון למשפחות בצפון מושלם. היום בתקופת הקורונה אנו כמובן מקפידים על כל תקנות התו הסגול, ומלוננו הנקי תמיד, מספק את עמדות החיטוי והדרוש לחופשה בריאה, בטיחותית ומפנקת באוויר המרחבים הצלול של הגליל.

 

מלון למשפחות בצפון: אטרקציות

כמובן שחופשה משפחתית איכותית בצפון מתחילה תמיד בשאלה: מה עושים בכל יום? לכן מיקום אטרקטיבי כמו כפר גלעדי, הופך מלון למשפחות בצפון למבוקש במיוחד. שמורות טבע נחל עיון (התנור), מפל הבניאס, תל דן או נחל שניר, הופכות כל יום בשנה ליום מלא במים, טבע ושמחה עצומה. צוק מנרה או מרכז קנדה יוסיפו אתגרים פיזיים ומהנים במיוחד, וחצר תל חי המרתקת תהפוך את התמונות הנשכחות מספרי "ארץ מולדת" לחוויה אמתית שמתעוררת לחיים, ומלמדת את ילדינו על ההיסטוריה הישראלית שלנו באופן המרתק והמיוחד ביותר.

חורף חמים וקיץ ממוזג

השילוב של בריכה פתוחה ובריכה מקורה ומחוממת, שפועלות בהתאם להוראות התו הסגול, מאפשר רחצה משפחתית נעימה ובטוחה לאורך כל ימות השנה. מסעדת השף שלנו תגיש לכם ארוחות מפנקות ממיטב התוצרת הגלילית הטרייה והססגונית. ספא טיפולים עשיר ומפנק, חדר כושר מאובזר וחדיש פתוחים גם הם בהתאם להוראות התו הסגול. ואנו תקווה גדולה שגם מועדון "גלעדודס" הידוע עם שלל פעילויותיו הנפלאות לילדים שסגור כעת בשל מגבלות הקורונה, יוכל לשוב לפעילות בהקדם.

עוד אטרקציות מדהימות לכל המשפחה

אפליקציית משחק משפחתית חדשנית, חושפת את אורחי המלון אל המורשת ההיסטורית החשובה של כפר גלעדי. הקיבוץ שהוקם על ידי אנשי "השומר" ואך לאחרונה נחשף בו סליק נשק סודי מאותם ימים, אוצר אתרי מורשת היסטוריים חשובים אליהם נחשפים הילדים בצורה חווייתית, משחקית ומרתקת. בכפר גלעדי, מלון למשפחות בצפון, הוא חוויה שלמה של טבע גלילי מרהיב, מוקדי מורשת, תרבות ופנאי ברמה הגבוהה ביותר.