לכל המבצעים והחבילות לחץ כאן

מלון מפנק בצפון הכולל טיולים בהרי נפתלי

מלון גלעדי מוכר לנופשים רבים כמלון מפנק בצפון. מלון המאפשר לאורחיו לברוח למספר ימים משאון הערים וחיי היום יום ולהתחבר לטבע סביב. 

ביקור באתר האינטרנט של מלון גלעדי ניתן להתרשם ממלון מפנק בצפון המציע למשפחות את חדרי ה-Deluxe Novel. חדרים אלו מאפשרים תפוסה מרבית של משפחות ושני ילדים. בחדרים יוכלו האורחים ליהנות, בין היתר, ממרפסות שחלקן צופות דרומה לנוף המרהיב של הרי נפתלי. 

טיול להרי נפתלי

מלון גלעדי, כמלון מפנק בצפון, שם לעצמו מטרה להנגיש ולאפשר לאורחיו ליהנות ממסלולי הטבע והאטרקציות הקיימים בסמוך למלון. אחד ממסלולי הטיולים והאטרקציות היותר כדאיים נמצאים בהרי נפתלי, הנמצאים במרחק של רבע שעת נסיעה מהמלון באמצעות עלייה על כביש 9977 וכביש 886 לכיוון דרום. 

המצפה לזכרו של לירון סעדיה

מעל לקריית שמונה ישנה תצפית מרהיבה שהוקמה לזכרו של בן העיר לירן סעדיה ז"ל ששימש כלוחם ומפקד בסיירת "אגוז" ונפל חלל במלחמת לבנון השנייה. 

במצפה תוכלו ליהנות ממקומות ישיבה הצופים לנופה של קריית שמונה. בחלק השמאלי של המצפה ישנה עמדה המאפשרת למבקרים במקום להאזין לשירים שאהב לירן ומילים שנכתבו לזכרו. בנוסף, כולל המצפה שביל ובו סלעים בהם טבועים ציורים שצייר לירן, כשאותו שביל מוביל לחורש אורנים. 

הגעה לתצפית בחודשי החורף והאביב תוביל אתכם ליהנות מפריחה של כלניות לבנות, אדומות וכחולות. 

נקודת עצירה בעין משגב

את נקודת העצירה בעין משגב תוכלו לזהות באמצעות מבנה אבנים מימין, עץ דקל כשלצידו מעיין קטן שרק מזמין להפסקת קפה באמצע הטבע. 

את נקודת העצירה מקיפים מטעי עצים נשירים המקיפים את הנקודה מכל הכיוונים. בעונת האביב על הצבע הוורוד השולט במקום אחראיות הנקטרינות, כשבהמשך ניתן אף לחזות גם בפריחה לבנה המדמה מסדר של כלות צחורות ביום חתונתן. בתקופת הסתיו מראה השלכת מלווה את המטיילים בגוונים של צהוב, כתום וחום. 

הנוף הנשקף מהנקודה מרחיק לעבר בתים מעבר לגבול, כשצמוד לגדר הגבול ניתן לחזות בחווילות רחבות, כשככל הידוע למקומיים בצידו הישראלי של הגבול, מדובר על חווילות בבעלותם של סעודים עשירים. אלו, מן הסתם, אינם מאפשרים ביקור כחלק מחוויית מלון מפנק בצפון.