לכל המבצעים והחבילות לחץ כאן

מלונות בצפון הארץ - בואו ליהנות מחופשה חלומית במלון גלעדי

מלונות בצפון הארץשיטוט באתרי האינטרנט השונים יביא אתם להתרשם מלא מעט מלונות בצפון הארץ. עבור משפחות ובני זוג המעדיפים מלונות באווירה גלילית עם נוף ייחודי  לבחון את מלון גלעדי, בקיבוץ כפר גלעדי.
מלון גלעדי, מהווה את אחד מהמלונות הבולטים בכל רשימה של מלונות בצפון הארץ. במלון תוכלו למצוא את כל מה שמשפחה או זוג זקוק לו לחוויית חופשה מפנקת בארץ,  עם תחושה של חופשה בחו"ל. 

מקום נהדר לעריכת אירועים וכנסים

מלון גלעדי, מאפשר בילוי משפחתי למשפחות  אשר מעוניינות ליהנות כולן יחדיו מחופשה משפחתית של מספר ימים, ציון אירוע חגיגי.  המלון,  המאפשר לאורחיו לקיים במסגרתו אירועים פרטיים בתוך שני מבנים היסטוריים ומרשימים. אחד מהמבנים הוא "בית ראשונים" שהוא בעצם המבנה הראשון שהוקם בקיבוץ גלעדי עוד בשנת 1918. המבנה עשוי כולו אבני בזלת, שהם חלק מהנוף הגעשי של רמת הגולן, והוא מעניק תחושה לאורחים שבו משמע הם בביקור בחווה פרטית בדרום צרפת. "בית ראשונים" משמש כיום כאולם כנסים היכול להכיל עד כ-60 אנשים. המקום הינו חלל נהדר עבור משפחות המעוניינות לציין אירוע משמח, לחגוג ערב חג במסגרת המלון בצורה אינטימית, כשהוא גם רלוונטי לקיום סדנאות והרצאות לאורך כל שעות היממה. 

מבנה נוסף לאירועים במסגרת המלון הוא מבנה "הרפת הראשונה". גם כאן מדובר על מבנה מרשים מאבני בזלת, כשבעבר הרחוק שימש את חברי הקיבוץ כרפת. המבנה מאפשר קיום אירועים של עד 120 אנשים. 

בקרוב – שירותי ספא

מלון גלעדי, עמל רבות על מנת לככב כאחד  מהמלונות האיכותיים במלונות בצפון הארץ. במסגרת עבודות השדרוג וההרחבות במלון אגף הספא יפתח לאורחי המלון בסוף 2020. אורחי המלון יוכלו  ליהנות  מספא חדש ומפנק עם מגוון רחב של עיסויים וסאונה יבשה. ניתן להזמין חבילת ספא לחגיגות ימי הולדת/ ימי נישואים ועוד.