לכל המבצעים והחבילות לחץ כאן

עיסוי תאילנדי בבית מלון בצפון

עיסוי תאילנדי בבית מלון בצפוןכמעט בכל בית מלון בצפון נוכל ליהנות משירותי ספא. אלו משתלבים נהדר עם הנוף והאווירה, כשרבים מהאורחים בבתי מלון בצפון נהנים מעיסוי תאילנדי.

מלון גלעדי הינו בית מלון בצפון העתיד להקים בקרוב מתחם ספא רחב ומפואר. במסגרת המתחם יוכלו אורחי המלון ליהנות ממגוון רחב של עיסויים וביניהם עיסוי תאילנדי.

מקורו של העיסוי תאילנדי?

שמו המלא של עיסוי תאילנדי בתאילנד עצמה נקרא "עיסוי תאילנדי מסורתי קדמון". מדובר על ענף בתחום הרפואה המשלימה.

העיסוי התאילנדי מבוסס על פילוסופיות ותפיסות שמקורן ברפואה הסינית העושות שימוש בעקרונות ה"יין יאנג", זאת בעבור השגת איזון אנרגטי בגוף והרגעת הנפש. גורמי טיפול בתאילנד מקפידים להזכיר שלצד בסיס אותה פילוסופיה, מהווה העיסוי התאילנדי טיפול לו שיטות פעולה ייחודיות שהתפתחו לאורך השנים במדינה עצמה.

תהליך העיסוי התאילנדי

כל בית מלון בצפון שיעניק עיסוי תאילנדי לאורחיו, יביא אותם להכיר מקרוב את תהליך העיסוי. העיסוי התאילנדי כולל מגע של עיסויים ולחיצות באזורי הרקמות הרכות בגוף, בגידים והשרירים. חלק מהעיסוי מבוצע באמצעות מרפקיו, ידיו ואף רגליו של המעסה.

מטרתו של העיסוי התאילנדי הוא להביא את גופו של המטופל להיות גמיש יותר, לעודד המרצה של מחזור הדם, באיזון מחזור הדם ועוד. בשונה מסוגי עיסוי אחרים, בעיסוי התאילנדי המטופל שוכב על גבי מזרן דק או שמיכה הפרוסים על הרצפה ולא על מיטת עיסוי בגובה המותניים.

עיסוי "קווי האנרגיה"

במסגרת העיסוי התאילנדי רוב הלחיצות והעיסויים מתרכזים לאורך "קווי אנרגיה" המכונים ברפואה הסינית "מרידיאנים". אלו העוסקים בעיסוי תאילנדי טוענים כי דרך אותם "קווי אנרגיה" מקבל הגוף חום, זוכה לאנרגיות מאוזנות ודרכן מתאפשרת זרימת דם בריאה ותקינה.

חלק ניכר מטכניקת העיסוי התאילנדי נעשית באמצעות תנועות מעגליות בנקודות על גבי "קווי האנרגיה" המכונות "צמתי אנרגיה" או "נקודות לחיצה". חלק מאותן לחיצות, באמצעות אותן תנועות מעגליות, עלולות לגרום לתחושת חוסר נוחות במהלך העיסוי.

עיסוי תאילנדי - בקרוב בבית המלון גלעדי

בית המלון גלעדי הינו בית מלון בצפון הפועל בימים אלו לגייס לצוותו מעסים מקצועיים בתחום העיסוי התאילנדי. זאת בכדי שאורחי המלון שיגיעו אליו מתחילת 2021 יוכלו ליהנות מעיסוי תאילנדי ושאר טיפולים במתחם הספא הרחב.