לכל המבצעים והחבילות לחץ כאן

בתי מלון בצפון: הזדמנות לטבול בטבע מושלם ולטעון מצברים

דווקא היום בשיאם של גלי הקורונה, חופשת טבע מפנקת בכל רגע שמתאפשר, הופכת חשובה מתמיד. בתי מלון בצפון מאפשרים לנו ליהנות מטבע מדהים, נופים מרהיבים ואטרקציות איכותיות לכל המשפחה. מלון כפר גלעדי שמיקומו המושלם מקרב אתכם אל האטרקציות הגדולות של הצפון, אידיאלי לחופשה זוגית רומנטית הכוללת טיולי טבע נינוחים לאור ירח, או טיולים משפחתיים עמוסי חוויות ועשייה במוקדי הפעילות המדהימים של צפון הארץ.

 

אוצרות טבע, תרבות ומורשת

קיבוץ כפר גלעדי הוקם לפני קצת יותר ממאה שנה, ואוצר בתוכו תרבות והיסטוריה של אהבת הארץ. סליק נשק סודי שהתגלה רק לאחרונה, מוסיף עוד נדבך אל סיפורו המיוחד של הקיבוץ שהוקם על ידי חברי "השומר". לכן אפליקציית המשחק המיוחדת שהשקנו לאחרונה, ממש ממחישה בצורה סמלית כיצד כל המשפחה מוזמנת ללמוד על ההיסטוריה הארץ ישראלית שלנו בצורה משחקית, וליהנות מכל רגע.

מוקדי הטיול המוכרים בשמורות הטבע המפורסמות כמו הבניאס, התנור או נחל שניר, הם רק חלק ממכלול שלם של טבע מוריק ומופלא שעוטף אתכם מכל עבר. כל יציאה מחדר המלון היא יציאה אל טבע מופלא, והפגישה עם מעיין נובע, פריחה מלבלבת וצמחייה סבוכה, מחכה לכם על אם הדרך בכל אשר תפנו. בתי מלון בצפון כמו בכפר גלעדי, הם רק הזדמנות לחוות מכל הטוב הזה.

 

בתי מלון בצפון: דווקא כשמגבלות הקורונה מאפשרות 

כולנו רואים כי ברגע שמגבלות הקורונה מאפשרות זאת, עם ישראל יוצא בהמוניו אל הטבע, הנופים והשקט. אנו חיים בתקופה לא פשוטה, רוויית סטרס, שדווקא בה חופשה איכותית שטוענת את המצברים היא כה חשובה. לכן אנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד ולהזמין כבר עכשיו מקום לחופשה הקרובה שלכם. אנו מחכים לכם עם אירוח גלילי חם ומפנק, בריכה מקורה ומחוממת בחורף ובריכה פתוחה בקיץ, חדר כושר מאובזר וחדיש, הכול בהתאם להנחיות התו הסגול לחופשה בטיחותית, בריאה ומושלמת.

כדי לשמור על הבריאות הפיזית שלנו, חשוב לשמור גם על הבריאות והאיזון הנפשי של כולנו. בתי מלון בצפון שיעטפו אתכם בפינוקים ויאפשרו לכם לחבוק את הטבע במיטבו, הם בדיוק הצעד הראשון והחשוב בדרך לאיזון הנכסף הזה.